Szkolenia

Wykładowcy firmy DELTA to wyłącznie profesjonalni trenerzy i eksperci w danej dziedzinie, którzy na swoim koncie mają liczne wdrożenia potwierdzone referencjami. Jest to gwarancją przekazania Państwu aktualnych informacji i praktycznych przykładów w zawartości merytorycznej naszych szkoleń. Posiadamy własną salę szkoleniową oraz zaplecze techniczne, które umożliwia sprawną i profesjonalną obsługę naszych klientów.

Jeżeli przedsiębiorstwo zgłosi więcej niż jedną osobę na szkolenie, proponujemy rabat.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka form realizacji szkoleń:

  • Forma stacjonarna ( na miejscu- w naszej siedzibie lub siedzibie klienta)

Zgłaszamy się na to szkolenie pobierając formularz ze strony www i wysyłając go do nas. Można także do nas zadzwonić i ustalić wszystko telefonicznie.

Po otrzymaniu od Państwa formularza zgłoszenia na szkolenie, który można pobrać z naszej strony www, po zebraniu się odpowiedniej liczby uczestników, otrzymają Państwo od nas faxem bądź e-mailem potwierdzenie otrzymania zgłoszenia. Potwierdzenie to jest poświadczeniem, iż szkolenie na pewno się odbędzie, zawiera dokładny adres miejsca szkolenia, kwotą do zapłaty i numer konta, na który należy dokonać wpłaty za szkolenie.

Formularz zgłoszenia znajduje się pod każdą propozycją naszego szkolenia.

W cenie szkolenia stacjonarnego przeprowadzanego przez nas zawsze gwarantujemy Państwu:

  • podręcznik szkoleniowy
  • materiały piśmiennicze
  • rejestrowany certyfikat ukończenia szkolenia
  • obiad
  • przerwy kawowe

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa prosimy o zgłoszenie tego faktu 2 dni przed szkoleniem, gdyż nieobecność zgłoszonego uczestnika nie zwalnia Zgłaszającego od zapłaty za uczestnictwo w szkoleniu.

Na Państwa życzenie dojedziemy i przeprowadzimy w siedzibie Państwa firmy szkolenie nawet dla 1 osoby.

Wówczas koszt szkolenia jest określany indywidualnie.

  • Forma zdalna ( na żywo)

Szkolenie możemy przeprowadzić także w trybie zdalnym, w czasie rzeczywistym on-line, w aplikacji Microsoft Teams.

Usługa nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Dołączenie do szkolenia następuje poprzez kliknięcie w indywidualny link wysłany mailem do uczestników szkolenia.

  • Forma elektroniczna 

Uczestnik szkolenia na wskazany adres mailowy otrzymuje materiały szkoleniowe (podręcznik szkoleniowy w formacie PDF), zapoznaje się z nimi w dowolnym czasie, tempie i miejscu. Nie ograniczamy Państwa czasowo. Szkolenie kończy się w momencie wysłania do nas testu sprawdzającego wiedzę. Po weryfikacji testu uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia ( w formacie PDF i w wersji papierowej).

Certyfikaty

Każdy wystawiony przez nas certyfikat posiada unikalny znak hologramowy potwierdzający autentyczność certyfikatu. Wszystkie certyfikaty są zarejestrowane i nadzorowane w bazie firmy DELTA SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

Dzięki temu Państwa certyfikat zawsze będzie potwierdzony w przypadku weryfikacji czy kontroli ze strony każdej instytucji zainteresowanej (np. PIP, US, Jednostka certyfikująca czy Pracodawca).

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych szkoleń!!!